Uroki górskiego kurortu jakim okrzyknięte jest Zakopane znane są nie jedynie w Polsce, ale również poza granicami już od dziesiątek lat. To właśnie Zakopane stało się miejscem spotkań, wypoczynku a nawet inspiracją twórczości polskich artystów. Specyficzny klimat i położenie Zakopanego bardzo sprzyja zarówno czynnemu wypoczynkowi jak również artystycznej refleksji.

Ze względu na ponad przeciętne walory każdego roku bez względu na porę roku odwiedza ten jedyny w swoim rodzaju kurort górski ogromna ilość gości. Żeby móc przyjąć tak dużą liczbę turystów Zakopane udostępnia im dobrze urozmaiconą bazę noclegową. Jeszcze do niedawna oferta , którą stanowiły pokoje prywatne, schroniska młodzieżowe czy pokoje hotelowe dziś wzbogacona została o komfortowe apartamenty oraz ośrodki wypoczynkowe. Ich wyposażenie oraz położenie bez problemu może zadowolić każdego odwiedzającego Zakopane gościa, bez względu na jego nawet wygórowane preferencje.

Luksusowa pod względem warunków baza noclegowa znajduje się zarówno w spokojnych zakątkach miasta jak również przy tętniącym życiem towarzyskim Krupówkach. Wielbiciele białego szaleństwa, mogą liczyć na miejsca noclegowe w bliskiej odległości szlaków narciarskich a fani górskich wspinaczek mają możliwość przebierać dowoli w ofertach z rejonu Kościeliska. Oferta bazy lokalowej jaką udostępnia współczesne Zakopane nie ogranicza się jedynie do zapewnienia odpowiednich warunków lokalowych, ale również ogromu atrakcji, które uprzyjemniają wypoczynek. Goście luksusowych apartamentów czy komfortowo wyposażonych domków wypoczynkowych mogą korzystać w zazwyczaj z sauny, salonu Spa czy basenu. Na smakoszy góralskiej kuchni czekają restauracje, w których spożywaniu zaserwowanych dań towarzyszy lokalna muzyka przez góralskie kapele.

Sporo informacji pozyskano z portalu:: apartamenty Zakopane Krukówki